Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Aktualnie portal zrzesza: 329 firm, 112 numizmatyków oraz 2 ogłoszenia.
Regulamin

Korzystając w jakikolwiek sposób z Portalu akceptują Państwo zasady zawarte w poniższym Regulaminie. Jeśli nie zgadzają się Państwo z poniższymi punktami, prosimy o opuszczenie strony.

POJĘCIA UŻYTE W REGULAMINIE
Administrator – osoba upoważniona do zarządzania Portalem Moneka.pl i odpowiadająca za jego sprawne działanie.
Redakcja Portalu - Osoby dokonujące weryfikacji oraz edycji tekstu zamieszczonego w Portalu (ogłoszenia, opisy firm)  mające wpływ na ostateczną postać publikacji na stronie www.moneka.pl
Wizytówka Firmy – dane Firmy udostępnione w procesie rejestracji Firmy w Portalu Moneka.pl, gromadzone i przetwarzane w systemie informatycznym, na potrzeby świadczonych przez Administratora usług w ramach Portalu Moneka.pl.
Portal – strona internetowa o adresie początkowym www.moneka.pl
Baza - lista firm hobbystycznych w Portalu Moneka.pl
Reklama – płatna/ darmowa usługa promowania firmy w Portalu Moneka.pl
Ogłoszenie – oferta kupna/ sprzedaży /zamiany przedmiotu zamieszczona przez Firmę lub Użytkownika Portalu Moneka.pl
Firma – Działalność gospodarcza, która posiada wpis lub wysłała formularz dodania oferty lub ogłoszenia w Portalu Moneka.pl
Użytkownik Portalu  – osoba, która akceptując Regulamin i Politykę Prywatności po rejestracji uzyskała dostęp do wszystkich usług oferowanych przez Portal.
Konto Użytkownika Portalu Moneka.pl – dane udostępnione przez Użytkownika Serwisu w procesie rejestracji, które za jego zgodą są gromadzone i przetwarzane w systemie informatycznym, na potrzeby świadczonych przez Administratora usług w ramach Portalu Moneka.pl.


I INFORMACJE OGÓLNE
1. Celem Portalu Moneka.pl jest przedstawienie aktualnej bazy firm z szeroko pojętej branży hobbystycznej oraz zaprezentowanie pełnego asortymentu tych firm osobom zainteresowanym.
2. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści ofert zamieszczonych w Bazie.
3. Każda firma, która współpracuje z Portalem zobowiązana jest do zamieszczania informacji o swojej działalności oraz oferty zgodne ze stanem faktycznym.
4. Zabrania się wykorzystywania Bazy w celach innych niż do tego przeznaczone. W szczególności należy przez to rozumieć dodawanie firm i/lub ogłoszeń z branży innej, niż dotyczy dana kategoria (np. numizmatyka).
5. Zabrania się celowego zamieszczania w Bazie informacji, mogących negatywnie wpłynąć na reputację innych firm.
6. Firmy zobowiązują się do zamieszczania w Portalu ogłoszeń oraz opisów w postaci unikalnego tekstu, który nie został wcześniej użyty na innych stronach internetowych.
7. Administrator oraz Redakcja Portalu dbając o unikalność treści zamieszczanych w Portalu zastrzega sobie prawo do ich weryfikacji oraz edycji w celu usprawnienia działania Portalu.
8. Portal zastrzega sobie prawo do informowania Firm oraz Ogłoszeniodawców o nowych formach reklamy, promocjach oraz zmianach w Portalu.

II ZASADY KORZYSTANIA Z PORTALU
1. Portal prezentuje bieżące i aktualne oferty i ogłoszenia zamieszczone przez Firmy oraz Użytkowników Portalu.
2. Korzystając z funkcji „Powiadamiacz” Firmy oraz Użytkownicy Portalu akceptują możliwość codziennego otrzymywania najnowszych ogłoszeń zamieszczonych w Portalu na adres e-mail, który został przez nich podany dobrowolnie.
3. Każda osoba korzystająca z Portalu ma możliwość polecenia wybranej Firmy innym osobom poprzez podanie adresu e-mail tych osób w formularzu polecającym. Na podane w w/w formularzu adresy e-mail zostaną wysłane wiadomości z informacją, że ktoś polecił im Firmę.
4. Zamieszczone w Portalu oferty Firm oraz Użytkowników Portalu można negocjować, jednak to osoba będąca w posiadaniu przedmiotu wystawionego na sprzedaż decyduje o finalnych warunkach transakcji.

III REKLAMA W SERWISIE
1. Dodanie Wizytówki firmy (wersja podstawowa) oraz dodanie ogłoszenia jest bezpłatne.
2. Dodatkowa promocja Wizytówki firmy i/lub ogłoszenia płatna jest zgodnie z cennikiem zamieszczonym w zakładce Reklama.
3. W celu usunięcia prezentacji należy skontaktować się z Administratorem lub Redakcją Portalu pod adresem: biuro(at)moneka.pl

Aktualności
Pierwszy tysiąc!

Po pierwszym pół roku funkcjonowania działu ogłoszeń portalu moneka.pl udało się nam zebrać pierwsze 1 000 ogłoszeń numizmatycznych!

Ponadto na portalu zamieszczone są wizytówki ponad 300 sklepów numizmatycznych.

Mamy nadzieję, że ta tendencja się utrzyma :)

Zachęcamy Państwa do dodawania bezpłatnych ogłoszeń kupna-sprzedaży numizmatów oraz do wystawiania opinii sklepom numizmatycznym zamieszczonym na portalu.

2014-12-13 07:40

więcej aktualności
Reklama


Nasze działy