Sklepy numizmatyczne Kujawsko-Pomorskie

Numizmatyka - Bydgoski Sklep Numizmatyczny "dworcowa17"

Bydgoski Sklep Numizmatyczny "dworcowa17"

Sklep Numizmatyczny na Dworcowej 17 w Bydgoszczy istnieje nieprzerwanie od lat 70-tych. Zajmujemy się głównie numizmatyką polską od czasów królewskich oraz nowożytnymi i współczesnymi monetami złotymi całego świata. Kupujemy monety i złoto dyskretnie i za gotówkę. Wycena u nas jest zawsze bezpłatna.

Kontakt

Bydgoszcz
Numizmatyka - Sklep Numizmatyczny Polonia - Coins

Sklep Numizmatyczny Polonia - Coins

Od 2006 roku zajmujemy się sprzedażą i skupem monet od czasów starożytnych aż do współczesności. Obiektem naszego zainteresowania są także banknoty, odznaczenia, medale, wojskowe pamiątki i złota biżuteria. Skup za gotówkę lub pośrednictwo w sprzedaży na zasadzie komisu.

Kontakt

Toruń
Numizmatyka - Sklep numizmatyczno - filatelistyczny Flisak Toruń

Sklep numizmatyczno - filatelistyczny Flisak Toruń

Sklep z tradycjami sięgającymi lat 90-tych, przeniesiony z ul. Kopernika 28. Interesują nas przede wszystkim złote monety oraz walory filatelistyczne z całego świata. Prowadzimy ich skup, sprzedaż i wycenę.

Kontakt

Toruń
Numizmatyka - Mennica Bydgoska

Mennica Bydgoska

KUJAWSKO-POMORSKIE Mennica Bydgoska proponuje swoim Klientom srebrne monety kolekcjonerskie, biżuterie oraz antyki.

Kontakt

Bydgoszcz
Numizmatyka - Sklep Internetowy Poczty Polskiej S.A.

Sklep Internetowy Poczty Polskiej S.A.

Poczty Polskiej S.A. o. Bydgoszcz prowadzimy sprzedaż akcesoriów numizmatycznych takich, jak klasery, karty, kasety i kapsuły do monet. Posiadamy również bogatą ofertę akcesoriów filatelistycznych. Zapraszamy.

Kontakt

Bydgoszcz
Numizmatyka - Bydgoski Gabinet Numizmatyczny - Monetikon

Bydgoski Gabinet Numizmatyczny - Monetikon

Sklep prowadzi sprzedaż oraz skup monet z całego świata - interesują nas zarówno pojedyncze egzemplarze jak i całe kolekcje.

Kontakt

Bydgoszcz
Numizmatyka - Coinsnet

Coinsnet

Sklep Kolekcjonerski COINSNET prowadzi skup-sprzedaż-darmową wycenę monet, banknotów, ZŁOTA i SREBRA, medali, orderów, pocztówek, fotografii, dokumentów, zegarków, drobnych antyków...

Kontakt

Bydgoszcz

Kolekcjoner - Mariusz Pawlak

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór monet i banknotów z całego świata oraz mnóstwo przedmiotów dla ludzi z pasją.

Kontakt

Bydgoszcz
Numizmatyka - Galeria Stary Świat

Galeria Stary Świat

Sprzedajemy monety, odznaczenia, medale, dzieła sztuki, porcelanę oraz inne przedmioty. Oferujemy stare jak i współczesne polskie monety. Prowadzimy Dom Aukcyjny. Zapraszamy

Kontakt

Włocławek
Numizmatyka - Antyki Bydgoszcz

Antyki Bydgoszcz

Skupujemy i sprzedajemy monety, banknoty, srebro, biżuterię, obrazy oraz inne przedmioty. Dojeżdżamy do klienta, oferujemy atrakcyjne ceny oraz płacimy gotówką. Wyceniamy przedmioty przeznaczone do sprzedaży. Zapraszamy

Kontakt

Bydgoszcz