Sklepy numizmatyczne Mazowieckie

Numizmatyka - Super Monety

Super Monety

Naszą specjalnością jest sprzedaż monet kolekcjonerskich z Polski, Ukrainy jak również z krajów egzotycznych. Poza monetami kolekcjonerskimi sprzedajemy również dwuzłotowe monety okolicznościowe oraz monety kolekcjonerskie 2 Euro. Znajdą Państwo u nas również akcesoria oraz literaturę numizmatyczną.

Kontakt

Marki
Numizmatyka - Dom Aukcyjny Ostoya

Dom Aukcyjny Ostoya

Specjalizujemy się w profesjonalnym handlu dziełami sztuki z zakresu malarstwa, sztuką współczesną jak i antykami i numizmatami.

Kontakt

Warszawa
Numizmatyka - Tavex Sp. z o.o.

Tavex Sp. z o.o.

Tavex to uznana firma finansowa, dostarczająca metale szlachetne oraz oferującą usługę wymiany walut.

Kontakt

Warszawa
Numizmatyka - Skup Złota - Mennica Skarbowa

Skup Złota - Mennica Skarbowa

Skup złota Mennicy Skarbowej oferuje najlepsze ceny za złote monety, srebrne monety, złoto użytkowe oraz inne metale szlachetne.

Kontakt

Warszawa
Numizmatyka - Antykwariat Sasarte

Antykwariat Sasarte

Skup i sprzedaż złotych i srebrnych monet kolekcjonerskich, banknotów, odznaczeń, dokumentów. Wycena gratis. Najlepsze ceny w Warszawie.

Kontakt

Warszawa
Numizmatyka - Gold Trade TN

Gold Trade TN

Skup i sprzedaż złota, monet, biżuterii, zegarków oraz kantor. 25 lat doświadczenia - dogodna lokalizacja - fachowa obsługa - skup za gotówkę.

Kontakt

Warszawa

Mazowieckie Centrum Kolekcjonerskie PA MA SL

PaMaSl jest działalnością handlowo-usługową, która zajmuje się kompleksową sprzedażą akcesoriów kolekcjonerskich. Udostępniamy również kolekcje numizmatyczne.

Kontakt

Warka
Numizmatyka - Gabinet Numizmatyczny Damian Marciniak

Gabinet Numizmatyczny Damian Marciniak

Pośredniczymy w handlu banknotami, monetami i historycznymi papierami wartościowymi. Numizmaty sprzedajmy poprzez dom aukcyjny oraz aukcje internetowe, natomiast w siedzibie firmy przyjmujemy numizmaty na aukcje oraz prowadzimy skup gotówkowy. Należymy do Stowarzyszenia Numizmatyków Profesjonalnych

Kontakt

Warszawa
Numizmatyka - A.J. Diament

A.J. Diament

Skup- sprzedaż: złota, monet złotych, diamentów. W stałej ofercie posiadamy brylanty, perły, szmaragdy oraz biżuterię antyczną. Złote i srebrne monety kolekcjonerskie. Zapraszamy.

Kontakt

Warszawa
Numizmatyka - Mennica Mazowiecka

Mennica Mazowiecka

Wykonujemy żetony reklamowe i monety okolicznościowe za pomocą ręcznie wykańczanych stempli i tłoków. Specjalizujemy się również w biciu pamiątkowych monet ślubnych. Na życzenie dostarczamy sprzęt umożliwiający samodzielne wybicie monet przez uczestników uroczystości.

Kontakt

Grodzisk Mazowiecki