Sklepy numizmatyczne Śląskie

Numizmatyka - IDF metale

IDF metale

Oferujemy srebrne monety, srebrne sztabki oraz inwestycje w złoto - złote sztabki i złote monety bulionowe

Kontakt

Katowice
Numizmatyka - Midi Manufaktura

Midi Manufaktura

Jesteśmy uznanym producentem różnego rodzajów akcesoriów kolekcjonerskich. Oferujemy m.in. albumy numizmatyczne, palety, kapsle oraz holdery na monety.

Kontakt

Bielsko-Biała
Numizmatyka - Mennica Górnośląska

Mennica Górnośląska

Tworzymy numizmaty okolicznościowe, wybijane w mosiądzu, srebrze oraz stali szlachetnej. W ofercie posiadamy także numizmaty mosiężne platerowane srebrem lub pokrywane 24 karatowym złotem.

Kontakt

Knurów
Numizmatyka - Mennica Papieska

Mennica Papieska

Oferujemy ekskluzywne monety i medale, zaspokajające najbardziej wyszukane gusta kolekcjonerskie. Gwarantujemy nieskazitelną jakość kruszców i najlepszą jakość medali i monet. Tworzymy nieszablonowe projekty emisji monet, nawiązujące do najważniejszych wydarzeń historii Polski i świata.

Kontakt

Częstochowa
Numizmatyka - Mennica Jurajska

Mennica Jurajska

Tworzymy monety lokalne tłoczone z mosiądzu, także medale, odznaki pułkowe, odznaczenia resortowe, medale okolicznościowe na wstęgach medalowych, metalowe znaczki miast, spinki do krawatów, ryngrafy. Nasze produkty pokrywamy niklem, mosiądzem, miedzią, srebrem i złotem.

Kontakt

Częstochowa
Numizmatyka - Pracownia Rzemiosł Artystycznych TOMAR

Pracownia Rzemiosł Artystycznych TOMAR

W trwałych materiałach i oryginalnej formie ze znamionami artystycznego kunsztu, utrwalamy to co dla Was ważne. Wykonujemy medale, monety srebrne płaskorzeźby i inne przedmioty z dziedziny artystycznej metaloplastyki.

Kontakt

Dąbrowa Górnicza
Numizmatyka - Mennica Śląska Sp. z o.o.

Mennica Śląska Sp. z o.o.

Działalność Mennicy Śląskiej obejmuje projektowanie, produkcję i sprzedaż najwyższej jakości numizmatów lokalnych, okolicznościowych i kolekcjonerskich, numizmatów bulionowych, medali okolicznościowych oraz sztabek inwestycyjnych. Jesteśmy drugą co do wielkości mennicą w Polsce.

Kontakt

Czarków
Numizmatyka - Galeria TADEO

Galeria TADEO

Galeria Malarstwa i Rzeźby oferuje obrazy i rzeźby znakomitych polskich artystów. Zakupione prace zabezpieczamy w profesjonalny sposób i dostarczamy w każde miejsce na świecie. W ofercie posiadamy także monety, antyki, medale oraz militaria.

Kontakt

Bielsko-Biała

Firma Handlowa Lucjan Wieczorek

Zajmujemy się kupnem i sprzedażą walorów filatelistycznych i numizmatycznych. Oferujemy profesjonalną wycenę i doradztwo. W sprzedaży posiadamy także banknoty polskie oraz światowe w szczególności z obszaru niemieckiego.

Kontakt

Chorzów
Numizmatyka - Jubilerstwo. K. i T. Ziobrowscy

Jubilerstwo. K. i T. Ziobrowscy

Prowadzimy skup, sprzedaż i komis kruszców - złota, srebra i platyny, zegarków, sztabek, monet i antycznej biżuterii. Wykonujemy biżuterię według indywidualnego projektu. Posiadamy szeroki wybór biżuterii - obrączki, pierścionki zaręczynowe, medaliki broszki i wiele innych. Zapraszamy

Kontakt

Katowice