Sklepy numizmatyczne Wielkopolskie

Numizmatyka - NUMIS.POLAND

NUMIS.POLAND

Nasz sklep numizmatyczny powstał, by zaspokoić potrzeby miłośników numizmatyki, którzy chcą powiększać swoje kolekcje o kolejne walory. Skupujemy i sprzedajemy złote i srebrne monety kolekcjonerskie, banknoty, stare papiery oraz akcje. Oferujemy jedynie oryginalne numizmaty.

Kontakt

Poznań
Numizmatyka - Antykwariat Numizmatyczny Stare Monety

Antykwariat Numizmatyczny Stare Monety

Nasz antykwariat jest owocem 30 letniej pasji numizmatycznej. Skupujemy nie tylko złote i srebrne monety, ale i wiele innych. Gwarantujemy bezpłatną profesjonalną wycenę oraz doradztwo. Płacimy gotówką.

Kontakt

Poznań

Poznański Dom Aukcyjny

Skup, sprzedaż i wycena numizmatów, medali, odznaczeń, pieczęci i akcji. Monety polskie i zagraniczne od czasów starożytnych aż po współczesność. Organizacja aukcji numizmatycznych. Fachowe doradztwo. Zapraszamy

Kontakt

Poznań
Numizmatyka - Monety i antyki

Monety i antyki

Galeria stacjonarna w Kaliszu oraz internetowy antykwariat. Szeroki wybór banknotów, monet, złotych przedmiotów, obrazów mebli oraz zegarów. Srebrne i złote monety kolekcjonerskie od starożytności aż po czasy współczesne.

Kontakt

Kalisz

Sklep Kolekcjonerski Janusz Gabryelewicz

Oferujemy monety, banknoty, pamiątki, przedwojenne pocztówki, stare gazety, znaczki pocztowe, akcje, obligacje i stare gazety. Przedmioty można nabyć poprzez sklep internetowy i serwis Allegro oraz bezpośrednio na spotkaniach kolekcjonerskich i jarmarkach.

Kontakt

Poznań
Numizmatyka - Wielkopolski Instytut Numizmatyczny

Wielkopolski Instytut Numizmatyczny

Sprzedajemy oryginalne i historyczne monety. Naszą misją jest także propagowanie szacunku i prowokowanie ciekawości do historycznych monet. Z oryginalnych wcześniej uszkodzonych monet, tworzymy wyjątkową biżuterię z duszą.

Kontakt

Poznań
Numizmatyka - Gabinet Monet

Gabinet Monet

Sprzedajemy, skupujemy i wyceniamy monety, banknoty i medale pamiątkowe. Oferujemy monety od czasów starożytności aż do współczesnych. Bezpłatnie wyceniamy numizmaty i doradzamy korzystny sposób sprzedaży.

Kontakt

Niepruszewo