Sklepy numizmatyczne Dolnośląskie

Numizmatyka - Monety w D.H. Feniks 1-sze piętro

Monety w D.H. Feniks 1-sze piętro

Oferujemy monety polskie i zagraniczne, PRL a także wycofane krajów Unii Europejskiej. Skupujemy zarówno rzadkie pozycje, zbiory oraz popularne numizmaty jakich pełno w domowych szufladach.

Kontakt

Wrocław
Numizmatyka - Złota Uncja

Złota Uncja

Oferujemy Państwu złote i srebrne monety z różnych części świata, złote i srebrne sztabki, a także platynę i pallad

Kontakt

Wrocław
Numizmatyka - Mennica Sudecka

Mennica Sudecka

Mennica Sudecka wykonuje monety lokalne, turystyczne, medale okolicznościowe oraz żetony produkcyjne. Swoje produkty wykonujemy z popularnych materiałów jak miedź, jej stopy oraz srebro. Oferujemy również akcesoria kolekcjonerskie - kasety etui oraz opakowania typu blister.

Kontakt

Dzierżoniów
Numizmatyka - Antykwariat Antyczek

Antykwariat Antyczek

Specjalistyczna księgarnia dla kolekcjonerów, hobbystów i miłośników sztuki. W naszej ofercie posiadamy staranie wyselekcjonowane pozycje książkowe zarówno polskie jak i zagraniczne. Przyjmujemy również zamówienia indywidualne i sprowadzamy pozycje wydawnictw z całego świata.

Kontakt

Stróża
Numizmatyka - Pod Gryfami

Pod Gryfami

Antyki i Biżuteria - Pod Gryfami - na wrocławskim rynku istnieją od 1989 r. W naszej ofercie szczególne miejsce zajmuje biżuteria dawna jak i ta współczesna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt

Wrocław
Numizmatyka - World Paper Money

World Paper Money

W naszym asortymencie posiadamy banknoty, znaczki pocztowe, bilety piłkarskie oraz gry. Oferujemy szeroki wybór banknotów z całego świata oraz akcesoria dla kolekcjonerów.

Kontakt

Oborniki Śląskie
Numizmatyka - Antykwariat Numizmatyczny Teriaca

Antykwariat Numizmatyczny Teriaca

Prowadzimy skup monet, odznaczeń, medali, starych pocztówek oraz literatury numizmatycznej. Nasza wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca do sprzedaży. Interesują nas przede wszystkim złote monety, monety ze srebra oraz monety platynowe. Gwarantujemy najwyższe ceny we Wrocławiu.

Kontakt

Wrocław
Numizmatyka - Skup Zlota 24

Skup Zlota 24

Nasza firma zajmuje się skupem złotych monet, sztabek złota, biżuterii, złotych zegarków jak i złomu złota. Oferujemy jedne z najwyższych na rynku ceny skupu. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz indywidualną wycenę przedmiotów. Gwarantujemy rzetelność oraz całkowite bezpieczeństwo transakcji.

Kontakt

Wrocław

zlotagotowka.pl

Złotagotowka należy do spółki 79th Element i jest środkowoeuropejskim liderem w branży rafinacji metali szlachetnych. Dzięki niskim kosztom i unikaniu pośredników jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą cenę za sprzedawany złom złota. Wysyłamy darmowego kuriera po odbiór złota i srebra.

Kontakt

Wrocław