Sklepy numizmatyczne Kraków

Numizmatyka - Krakowski Gabinet Numizmatyczny Avista

Krakowski Gabinet Numizmatyczny Avista

Kupujemy pojedyncze walory jak i całe kolekcje -możliwość sprzedaży komisowej. U nas otrzymasz najlepszą cenę za złote monety, banknoty/ skup bilonu.

Kontakt

Kraków
Numizmatyka - Salon Numizmatyczny Fjoda

Salon Numizmatyczny Fjoda

Specjalizujemy się w sprzedaży monet oraz banknotów. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór monet polskich, europejskich, amerykańskich, a także pochodzących z innych kontynentów.

Kontakt

Kraków
Numizmatyka - Mennica Krakowska

Mennica Krakowska

W naszej ofercie znajdą Państwo srebrne i złote monety numizmatyczne, monety bulionowe, srebrne i złote sztaby oraz płytki złota o próbie 0,999. Oferujemy produkty pochodzące z renomowanych, światowych mennic.

Kontakt

Kraków

Sklep Filatelistyczny Zbigniew Bania Janina Bania

Skupujemy i sprzedajemy monety, banknoty, znaczki, kartki oraz starą korespondencję.

Kontakt

Kraków
Numizmatyka - Rodpol

Rodpol

W naszej ofercie posiadamy monety kolekcjonerskie, numizmaty, ekskluzywną biżuterię oraz antyki. Posiadamy wiele rzadkich i cennych okazów monet i dzieł sztuki. Prowadzimy także skup monet, srebra i złota.

Kontakt

Kraków
Numizmatyka - Gemma Sklep jubilerski i Kantor

Gemma Sklep jubilerski i Kantor

Oferujemy Państwu szeroki wybór monet - srebrnych, miedzianych oraz obiegowych. Zajmujemy się również skupem. Konsultacja jest darmowa. Serdecznie zapraszamy.

Kontakt

Kraków
Numizmatyka - Baksy

Baksy

Od ponad 20 lat trudnimy się skupem i sprzedażą srebra i złota w postaci monet, sztabek i biżuterii. Świadczymy szeroki zakres usług finansowych - prowadzimy kantor, komis oraz lombard. Atrakcyjne ceny.

Kontakt

Kraków
Numizmatyka - BIL-KA Monety

BIL-KA Monety

Prowadzimy skup i sprzedaż monet, banknotów, medali oraz złota i srebra. Skupujemy nawet rzadko spotykane monety. W naszej ofercie znajduje się również duży wybór atrakcyjnych cenowo akcesoriów numizmatycznych. Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę. Zapraszamy do zapoznania z naszą pełną ofertą.

Kontakt

Kraków