Numizmatyka, skup złota i monet - Łódź

Numizmatyka - B.D.K. Aurum  Sklep numizmatyczny

B.D.K. Aurum Sklep numizmatyczny

Istniejemy na rynku od 1998 r. Skupujemy wszystkie monety srebrne i złote z całego świata kolekcjonerskie oraz obiegowe, a także antyki i inne stare przedmioty użytkowe.

Kontakt

Łódź
Numizmatyka - Lombard Fokus

Lombard Fokus

Skupujemy i sprzedajemy biżuterię, rtv, agd, antyki i wiele innych. Także wyroby ze złota i srebra min. monety, sztabki i złom. Zapraszamy

Kontakt

Łódź
Numizmatyka - Lombard Górniak

Lombard Górniak

Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek pod zastaw wartościowych przedmiotów i nieruchomości. Skuujemy złoto i kamienie szlachetne w kazdej postaci. Najlepsze ceny w Łodzi!

Kontakt

Łódź
Numizmatyka - Kantor Lombard Benek

Kantor Lombard Benek

20 letnie doświadczenie w branży pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Skupujemy złote monety, biżuterię i zegarki, udzielamy pożyczek pod zastaw. Zajmujemy się także wymianą walut. Najatrakcyjniejsze ceny w całym województwie!

Kontakt

Łódź
Numizmatyka - Czarny Koń

Czarny Koń

Nasza firma działa od ponad 20 lat. Skupujemy i sprzedajemy złoto inwestycyjne z mennic całego świata. Oferujemy zarówno znane jak i mnie popularne złote monety. Gwarantujemy fachowe doradztwo, szeroki wybór monet polskich oraz zagranicznych, ich dostępność oraz atrakcyjną cenę.

Kontakt

Łódź