Numizmatyka, skup złota i monet - Poznań

Numizmatyka - Lombardis

Lombardis

Pożyczki pod zastaw, skup i sprzedaż srebra i złota.

Kontakt

Poznań
Numizmatyka - Lombardis

Lombardis

Oferujemy pożyczki pod zastaw złota, srebra, monet i biżuterii. Skup i sprzedaż złota i srebra. Naprawa biżuterii. Zapraszamy.

Kontakt

Poznań
Numizmatyka - Kantor Wymiany Walut Corner

Kantor Wymiany Walut Corner

Jesteśmy jednym z najdłużej działających na rynku kantorem wymiany walut. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, możliwość negocjacji cen oraz dyskretne pomieszczenie do realizacji transakcji. Ponadto skupujemy i sprzedajemy złoto - zarówno jego złom jak i sztabki i złote monety. Bezpłatna wycena!

Kontakt

Poznań
Numizmatyka - Antykwariat Numizmatyczny Stare Monety

Antykwariat Numizmatyczny Stare Monety

Nasz antykwariat jest owocem 30 letniej pasji numizmatycznej. Skupujemy nie tylko złote i srebrne monety, ale i wiele innych. Gwarantujemy bezpłatną profesjonalną wycenę oraz doradztwo. Płacimy gotówką.

Kontakt

Poznań

Poznański Dom Aukcyjny

Skup, sprzedaż i wycena numizmatów, medali, odznaczeń, pieczęci i akcji. Monety polskie i zagraniczne od czasów starożytnych aż po współczesność. Organizacja aukcji numizmatycznych. Fachowe doradztwo. Zapraszamy

Kontakt

Poznań

Sklep Kolekcjonerski Janusz Gabryelewicz

Oferujemy monety, banknoty, pamiątki, przedwojenne pocztówki, stare gazety, znaczki pocztowe, akcje, obligacje i stare gazety. Przedmioty można nabyć poprzez sklep internetowy i serwis Allegro oraz bezpośrednio na spotkaniach kolekcjonerskich i jarmarkach.

Kontakt

Poznań
Numizmatyka - Wielkopolski Instytut Numizmatyczny

Wielkopolski Instytut Numizmatyczny

Sprzedajemy oryginalne i historyczne monety. Naszą misją jest także propagowanie szacunku i prowokowanie ciekawości do historycznych monet. Z oryginalnych wcześniej uszkodzonych monet, tworzymy wyjątkową biżuterię z duszą.

Kontakt

Poznań
Numizmatyka - Numis

Numis

Nasz sklep numizmatyczny powstał, by zaspokoić potrzeby miłośników numizmatyki, którzy chcą powiększać swoje kolekcje o kolejne walory. Skupujemy i sprzedajemy złote i srebrne monety kolekcjonerskie, banknoty, stare papiery oraz akcje. Oferujemy jedynie oryginalne numizmaty.

Kontakt

Poznań