Sklepy numizmatyczne Poznań

Numizmatyka - NUMIS.POLAND

NUMIS.POLAND

Nasz sklep numizmatyczny powstał, by zaspokoić potrzeby miłośników numizmatyki, którzy chcą powiększać swoje kolekcje o kolejne walory. Skupujemy i sprzedajemy złote i srebrne monety kolekcjonerskie, banknoty, stare papiery oraz akcje. Oferujemy jedynie oryginalne numizmaty.

Kontakt

Poznań
Numizmatyka - Antykwariat Numizmatyczny Stare Monety

Antykwariat Numizmatyczny Stare Monety

Nasz antykwariat jest owocem 30 letniej pasji numizmatycznej. Skupujemy nie tylko złote i srebrne monety, ale i wiele innych. Gwarantujemy bezpłatną profesjonalną wycenę oraz doradztwo. Płacimy gotówką.

Kontakt

Poznań

Poznański Dom Aukcyjny

Skup, sprzedaż i wycena numizmatów, medali, odznaczeń, pieczęci i akcji. Monety polskie i zagraniczne od czasów starożytnych aż po współczesność. Organizacja aukcji numizmatycznych. Fachowe doradztwo. Zapraszamy

Kontakt

Poznań

Sklep Kolekcjonerski Janusz Gabryelewicz

Oferujemy monety, banknoty, pamiątki, przedwojenne pocztówki, stare gazety, znaczki pocztowe, akcje, obligacje i stare gazety. Przedmioty można nabyć poprzez sklep internetowy i serwis Allegro oraz bezpośrednio na spotkaniach kolekcjonerskich i jarmarkach.

Kontakt

Poznań
Numizmatyka - Wielkopolski Instytut Numizmatyczny

Wielkopolski Instytut Numizmatyczny

Sprzedajemy oryginalne i historyczne monety. Naszą misją jest także propagowanie szacunku i prowokowanie ciekawości do historycznych monet. Z oryginalnych wcześniej uszkodzonych monet, tworzymy wyjątkową biżuterię z duszą.

Kontakt

Poznań
  • 1