Sklepy numizmatyczne Szczecin

Numizmatyka - Centrum Numizmatyczne Dukat

Centrum Numizmatyczne Dukat

W naszej ofercie są akcesoria kolekcjonerskie renomowanych firm jak: Fischer, Numizmatyk, Kolekcjoner, Leuchtturm, Midi-m oraz Gepard. Klasery do przechowywania monet, banknotów, pocztówek, kart telefonicznych, znaczków pocztowych oraz klasery na holdery.

Kontakt

Szczecin
Numizmatyka - Gold Drop

Gold Drop

Skupujemy oraz sprzedajemy biżuterię ze srebra, złota i platyny. W naszej ofercie znajdą Państwo również diamenty i brylanty. Skupujemy złote sztabki, monety, złoto dewizowe i złom złota. Najlepsze ceny w Szczecinie!

Kontakt

Szczecin
Numizmatyka - Sklep Kolekcjonerski - Andrzej Bobrowski

Sklep Kolekcjonerski - Andrzej Bobrowski

Skup i sprzedaż banknotów, monet, odznaczeń. Oferujemy polskie i zagraniczne - obiegowe, kolekcjonerskie oraz próbne. Atrakcyjne ceny, miła i profesjonalna obsługa.

Kontakt

Szczecin
Numizmatyka - Pomorski Gabinet Numizmatyczny

Pomorski Gabinet Numizmatyczny

Jedna z pierwszych w kraju i najstarsza w Szczecinie firma profesjonalnie zajmująca się numizmatyką. Skup i sprzedaż monet srebrnych, złotych, obiegowych i kolekcjonerskich z całego świata, a także odznaczeń i orderów. Profesjonalna wycena monet dla sądownictwa, innych instytucji i kolekcjonerów.

Kontakt

Szczecin
Numizmatyka - Sklep Numizmatyczny Szerf

Sklep Numizmatyczny Szerf

W branży numizmatycznej funkcjonujemy od kilkunastu lat. Prowadzimy skup i sprzedaż złotych oraz srebrnych monet. W sprzedaży posiadamy monety kolekcjonerskie oraz obiegowe.Oferujemy również bezpłatną wycenę monet. Dodatkowo umożliwiamy negocjację cen. Gwarantujemy jedne z najlepszych cen w Polsce.

Kontakt

Szczecin
  • 1