Sklepy numizmatyczne Wrocław

Numizmatyka - Monety w D.H. Feniks 1-sze piętro

Monety w D.H. Feniks 1-sze piętro

Oferujemy monety polskie i zagraniczne, PRL a także wycofane krajów Unii Europejskiej. Skupujemy zarówno rzadkie pozycje, zbiory oraz popularne numizmaty jakich pełno w domowych szufladach.

Kontakt

Wrocław
Numizmatyka - Złota Uncja

Złota Uncja

Oferujemy Państwu złote i srebrne monety z różnych części świata, złote i srebrne sztabki, a także platynę i pallad

Kontakt

Wrocław
Numizmatyka - Pod Gryfami

Pod Gryfami

Antyki i Biżuteria - Pod Gryfami - na wrocławskim rynku istnieją od 1989 r. W naszej ofercie szczególne miejsce zajmuje biżuteria dawna jak i ta współczesna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt

Wrocław
Numizmatyka - Antykwariat Numizmatyczny Teriaca

Antykwariat Numizmatyczny Teriaca

Prowadzimy skup monet, odznaczeń, medali, starych pocztówek oraz literatury numizmatycznej. Nasza wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca do sprzedaży. Interesują nas przede wszystkim złote monety, monety ze srebra oraz monety platynowe. Gwarantujemy najwyższe ceny we Wrocławiu.

Kontakt

Wrocław
Numizmatyka - Skup Zlota 24

Skup Zlota 24

Nasza firma zajmuje się skupem złotych monet, sztabek złota, biżuterii, złotych zegarków jak i złomu złota. Oferujemy jedne z najwyższych na rynku ceny skupu. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz indywidualną wycenę przedmiotów. Gwarantujemy rzetelność oraz całkowite bezpieczeństwo transakcji.

Kontakt

Wrocław

zlotagotowka.pl

Złotagotowka należy do spółki 79th Element i jest środkowoeuropejskim liderem w branży rafinacji metali szlachetnych. Dzięki niskim kosztom i unikaniu pośredników jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą cenę za sprzedawany złom złota. Wysyłamy darmowego kuriera po odbiór złota i srebra.

Kontakt

Wrocław